JURsat COMPUTERS - počítače televízia a internet pre Kežmarok

Prejsť na obsah
POČÍTAČE PRE KAŽDÉHO
Aktuálny výber z ponuky hotových PC
Aktuálny výber kancelárskych zostáv
Ponuka herné počítače
PREČO PRAVE POČÍTAČ COMFOR???


3 X PRE počítač COMFOR

KVALITA

Počítače COMFOR sú vyrábané podľa najprísnejších noriem ISO 9001. Pri výrobe postupne prechádza každý počítač 6 náročnými testami, ktoré preveria každý komponent samostatne, tak celý systém i s programami z pohľadu spoľahlivosti, potrebného výkonu i kompatibility. Tým máte zaručenú vysokú spoľahlivosť a kvalitu každého počítača COMFOR.

VYLADENÝ VÝKON

Pri návrhu počítačov sa riadime skutočnou potrebou a možnosťami každého zákazníka. Preto vyvíjame zostavy, ktoré pri danej cene dosahujú maximálneho výkonu. Počítače COMFOR sú vyrábané zo vzájomne zladených komponentov pre efektívne využitie všetkých parametrov. Každej vyrobenej zostave predchádzali hodiny vývoja a testov.

CELOREPUBLIKOVÝ SERVIS

Počítače COMFOR kúpite vždy s profesionálnou radou autorizovaného predajcu. COMFOR Partneri sú veľmi precízne a detailne vyberaní náročným kvalifikovaným mechanizmom. Ich množstvo nie je podstatné, podstatná je ich kvalifikovanosť a profesionálny prístup k zákazníkom. Všetky predajne COMFOR sú preškolené a oprávnené na vykonávanie odborných a servisných zásahov do všetkých PC COMFOR. Každý počítač COMFOR je centrálne evidovaný - preto je ľahké zvoliť vhodné komponenty pre budúce rozšírenie (uskutočňuje ktorýkoľvek autorizovaný partner).

Aktuálne informácie Vám poskytneme v sídle firmy JURsat COMPUTERS, alebo na tel. 052 4522367

NÁŠ TIP

SERVIS POKLADNÍC

Servisné prehliadky pokladníc
MRP CRLX a ELCOM
_______________________

AKCIE COMFOR

Každý mesiac  nové akcie, trháky do vypredania zásob.
_______________________
Anivirusové programy


ESET  online objednávka
_______________________
Unikátne elektronické stavebnice


Učiť sa formou hry, to je ta správna hračka pre Vaše det

Návrat na obsah